Kontakt

Samorząd Wydziału Ekonomicznego

Plac Marii Curie Skłodowskiej 5
(budynek rektoratu) pokój nr 11

tel./fax 081 537 57 41
e-mail: samorzadekonomia@gmail.com

"Ty jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał."

- Zig Ziglar

Szkolenia / kursy / projekty

Vademecum Innowacyjnego Przedsiębiorcy | 23.11.2010
Jesteś młodą osobą, nastawioną na rozwinięcie własnej przedsiębiorczości? Skorzystaj z bezpłatnego wsparcia w ramach projektu Vademecum Innowacyjnego Przedsiębiorcy!

 

 

Stowarzyszenie PAIP zajmuje się organizacją bezpłatnych szkoleń oraz doradztwa z zakresu zakładania własnej firmy. „To wspaniała szansa dla lubelskich studentów, doktorantów i absolwentów” – mówi Dorota Górczyńska, Kierownik projektu. „Akademicka społeczność jest bardzo pomysłowa, innowacyjna, wielu z nich chciałoby założyć firmę, jednak nie wiedzą jak się do tego zabrać, często przeraża ich ogrom formalności i procedur związanych z prowadzeniem własnej działalności.

 

My podpowiadamy jak to zrobić”. Warsztaty i doradztwo w ramach projektu VIP doskonale przygotują do założenia firmy każdą zainteresowaną osobę. W ramach wsparcia uczestnicy skorzystają ze 128 godzin szkolenia, a dla chętnych i najbardziej zmotywowanych przewidziano doradztwo ogólne i specjalistyczne. Każda z grup odbędzie spotkanie z przedsiębiorcą, który opowie o funkcjonowaniu firmy w praktyce.

 

 

Zostanie również zorganizowany wyjazd do Jednostki badawczo – rozwojowej. Dla wszystkich uczestników przewidziano materiały szkoleniowe i catering. Dla każdej zakwalifikowanej osoby skorzystanie ze wsparcia w ramach projektu VIP jest bezpłatne, ponieważ działania współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

Gdzie można zasięgnąć informacji oraz zgłosić się na szkolenia? „Nasze biuro mieści się na ulicy Zielonej 6/4 w Lublinie, zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów i absolwentów uczelni z województwa lubelskiego” – zachęca Dorota Górczyńska.

 

 

Na stronie www.vip.paip.pl/lubelskie zainteresowane osoby znajdą wszystkie informacje dotyczące projektu: m.in. harmonogramy szkoleń, zakres tematyczny, dokumenty aplikacyjne.

 

 

Jak widzicie Stowarzyszenie PAIP daje wam wspaniałą możliwość usamodzielnienia się, zarabiania na własny rachunek: grzech nie skorzystać… :)