Kontakt

Samorząd Wydziału Ekonomicznego

Plac Marii Curie Skłodowskiej 5
(budynek rektoratu) pokój nr 11

tel./fax 081 537 57 41
e-mail: samorzadekonomia@gmail.com

"Ty jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał."

- Zig Ziglar

Praktyki / staże / praca

Praktykant w Dziale Audytu Ogólnego (General Audit) | 28.03.2011
Udany start na wysoką orbitę

Potężny pracodawca to potężne perspektywy

 

 

KPMG jest międzynarodową siecią firm świadczących usługi audytorskie i doradcze. Nasz największy kapitał to wiedza ponad 140 000 pracowników KPMG w 146 krajach na całym świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. Obecnie zatrudniamy blisko
1 200 osób w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Katowicach.

 

kariera.kpmg.pl

 

Dołącz do zespołu KPMG w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku lub Katowicach i wykorzystaj szansę na rozwój zawodowy na stanowisku:

 

Praktykant w Dziale Audytu Ogólnego (General Audit)

 

Doradcy z Działu Audytu Ogólnego obsługują firmy z sektorów przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych, FMCG oraz sektora nowych technologii i mediów. Dokonują przeglądów sprawozdań finansowych sporządzonych według przepisów polskich (w tym również dla potrzeb Komisji Papierów Wartościowych i Giełd) oraz według przepisów IFRS, US GAAP, German GAAP (również dla potrzeb sprawozdań grupowych). Zajmują się także przekształceniami sprawozdań finansowych sporządzonych według przepisów polskich na inne standardy.

 

Do udziału w Programie Praktyk studentów IV i V roku jednolitych studiów magisterskich (lub I i II roku studiów magisterskichuzupełniających) kierunków ekonomicznych i finansowych.

 

Od kandydatów oczekujemy:

• umiejętności analitycznego myślenia,

• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,

• komunikatywności, łatwości nawiązywania kontaktów,

• umiejętności pracy w zespole,

• bardzo dobrych wyników na studiach.

Oferujemy:

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

• konkurencyjne wynagrodzenie,

• udział w ciekawych projektach,

• szansę na otrzymanie oferty stałej pracy.

Data rozpoczęcia praktyk: październik 2011 r.

Pierwszym etapem rekrutacji jest przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego (dostępny na stronie kariera.kpmg.pl) na adres: rekrutacja@kpmg.pl. CV i listy motywacyjne nie będą rozpatrywane.

 

KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa

 

Informujemy, iż zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r., nr 101. poz. 926, ze zm.) administratorem danych osobowych kandydatów do pracy, uzyskanych podczas procesu rekrutacji lub przesłanych poza tym procesem, jest KPMG sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Chłodna 51, 00-867 Warszawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgoda może być wycofana w każdym czasie. W każdym czasie zachowuje Pan/Pani prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania oraz aktualizacji.

 

© 2011 KPMG Sp. z o.o. jest polską spółką z ograniczoną odpowiedzialnością i członkiem sieci KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskich stowarzyszonych z KPMG International Cooperative („KPMG International”), podmiotem prawa szwajcarskiego. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nazwa i logo KPMG oraz hasło „cutting through complexity” są zastrzeżonymi znakami towarowymi bądź znakami towarowymi KPMG International.