Kontakt

Samorząd Wydziału Ekonomicznego

Plac Marii Curie Skłodowskiej 5
(budynek rektoratu) pokój nr 11

tel./fax 081 537 57 41
e-mail: samorzadekonomia@gmail.com

"Ty jesteś jedyną osobą na świecie, która może wykorzystać Twój potencjał."

- Zig Ziglar

Oferta dla firmZapraszamy do współpracy przedsiębiorstwa i instytucje, którym zależy na pozyskaniu uzdolnionych studentów i absolwentów kierunków ekonomicznych oraz zainteresowanych wymianą wiedzy i doświadczeń z Wydziałem Ekonomicznym UMCS.

 

Projekt „SYNERGIA” stwarza możliwość kształtowania profilu kompetencji absolwentów kierunków Ekonomia, Finanse i Rachunkowość oraz Zarządzanie celem dostosowania do specyficznych potrzeb konkretnych przedsiębiorstw i instytucji.

 

Już w trakcie studiów bowiem przyszli absolwenci mogą w taki sposób kierować swoim rozwojem osobistym, aby w przyszłości spełniać Państwa oczekiwania w zakresie pożądanego poziomu kompetencji oraz cech osobowości.

 

Poznanie przez studentów Państwa wymagań w tym zakresie może nastąpić podczas praktyk i staży odbywanych w Państwa firmach. W trakcie ich trwania będą Państwo mieli możliwość oceny potencjału poszczególnych kandydatów na przyszłych pracowników.

 

Szczególną formą weryfikacji wiedzy i umiejętności studentów może stać się ich uczestnictwo w zespołach zadaniowych zaangażowanych w przygotowywanie zleconych przez Państwa projektów doradczych pod opieką merytoryczną doświadczonych pracowników naukowych.

 

Dzięki temu, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów finansowych, będą Państwo mogli skorzystać z wiedzy szeroko rozumianego środowiska akademickiego, a ponadto zwiększyć efektywność procesu rekrutacji nowych pracowników.

 

Jeżeli byliby Państwo zainteresowani udziałem w programie staży i praktyk, prosimy o kontakt z dr Małgorzatą Kamieniecką e-mail: Malgorzata.Kamieniecka@umcs.lublin.pl

 

Jeżeli chcieliby Państwo zlecić wykonanie projektu doradczego prosimy o kontakt z dr hab. Zbigniewem Pastuszakiem; e-mail: z.pastuszak@umcs.lublin.pl